Susipažinkite su įkūrėju Mantu

Esu šunų dresūros ir Hoopers treneris. Pradėjau apgyvendinti šunis nuo 30 kv. m. buto ir mano svajonė išaugo iki šunų stovyklos! Kad ir kokio dydžio butą turėdavau jis tapdavo permažu, todėl ieškojau vietos, kur galėčiau dalintis savo meile ir požiūriu į dresūrą su dešimtimis šunų. Neilgai trukus paieškoms radau viešbutį "Šunų kaimas". Papasakojau savo idėja savininkams, kad noriu pakeisti požiūrį į šuns priežiūrą. Šunims nepakanka palakstyti kieme su kitais keturkojais du kartus paroje. Jiems reikia pavargti tiek fiziškai, tiek protu, kad užmigtų laimingi ir sukurtų ryšį su prižiūrėtoju, todėl sutarėme tai -Stovykla! Aš vedu šią nuostabią idėja į priekį ir džiaugiuos, kad pavyko rasti tvirtą komandą, kuri tai pat dalinasi meile šunims.

Dog camp stovykla šunims

Pagaliau! Idėja - sukurti vietą, kur galėtume palikti patys savo šunis - įgyvendinta! Vėtra iš giminių grįždavo vis su naujais "triukais". Maistas nuo stalo, pavadžio tempimas. Tad, pradėjome nuo žmonių, kurie mylėtų augintinius ir išmanytų darbą su jais. Turime profesionalius trenerius, kurie tęsia įdėtą darbą ir net gi padeda atrasti stipresnį ryšį. Luna yra pabėgimo meistrė... Tad menkiausia spraga svečių namuose ir ji atsidurs lauke. Nubėgs paskui paukštuką ir tada atsipeikėjus ieškos mūsų, o mes atostogaujame.

Saugumas ir dar kartą saugumas. Teritorija yra aptverta aukšta tvora. Išorėje šuo yra vedžiojimas tik su pavadėliu. Viduje šuo turi savo saugų, jaukų kambarį, kur po ilgos nuotykių dienos galės ramiai atsipūsti. Kambariai nuo 2 kv.m iki 9 kv. m, esame kartu su Vėtra gyvenę Vilniaus centre tokio dydžio kambaryje. Ir prieš iškeliaujant didžiausią problema - laiko stoka. Prieš išvykstant apima stresas viską suspėti. Tad atrasti laiko nuvežti šunį, būdavo rimta planavimo užduotis. Dalį streso perimdavo ir mano augintinis. Taip apsunkindavau jos adaptacija naujoje aplinkoje. Nusprendėme skautams, bei jų šeimininkams pasiūlyti nemokamą paėmimą ir parvežimą iš visos Lietuvos. Jūs galėsite ramiai ruoštis poilsiui, o mes pasirūpinsime, kad jūsų augintinis saugiai nuvyktų į stovyklą ir grįžtu atgal namo.

Išvardijau tik keletą problemų su kuriomis teko susidurti, bet dabar galiu pasitikėti savo komanda ir planuotis žiemos atostogas. Žinau, kad mano Luna ir Vėtra bus pasirūpinta bei jos leis smagų laiką mokindamosis naujų komandų!

Tad, visus kviečiu atvykti į svečius ir apsilankyti mūsų šunų stovykloje Dog Camp!

Susipažinkite su Dog Camp komanda

Kiekvienas esame individualūs, bet kartu esame komanda!

Vitalija

Mano pirmasis susipažinimas su kinologija įvyko 1990 metais.
Pastaruosius keturis metus dirbu su socialinių įgudžių ir psichologinių traumų turinčiais beglobiais gyvūnais.Taip pat turiu sukaupusi aštuonių metų patirtį Agility sporte. Auginu tris šunis ir neįsivaizduoju gyvenimo be šių keturkojų draugų!

evelina

Luna - tai šuo, kuris atvėrė platesnį pasaulį. Dėka jos, supratau ką reiškia auginti šunį, domėtis kaip jį dresuoti, kaip kokybiškai praleisti laiką, o svarbiausia sukurti ryšį kartu. Tai nėra lengvas kelias, tačiau tikrai verta. Stovykloje ne tik tenka organizuoti stovyklautojų fotosesijas, bet ir pabendrauti vaikštinėjant kartu.

unė

Gyvūnai nuo pat vaikystės buvo šalia manęs, augau kartu su jais, tiek su katėmis tiek su šunimis. Priglausdavau paukštelius, negalėdavau ramiai praeiti pro katę ir prašydavau kaimynų leisti pavedžioti jų šunis. Nors augau mieste, visada turėjau kaimą, kuriame galėjau pajausti ir pažinti viską kas gyva. Iki dabar gyvūnai man yra labai svarbi gyvenimo dalis, namie turiu šunį iš prieglaudos, įgijau gyvūnų priežiūros specialybę ir visada ištaikiusi progą stengiuosi nuvykti į prieglaudą padėti tiems, kas dar neturi savo namų ir šeimos. Turiu patirties su bailiais šunimis, kadangi pati turėjau labai bailų ir traumuotą šunį. Jo dėka labai daug pradėjau domėtis dresūrą, šunų elgsena ir labai daug išmokau būdama šalia jo. Visai neseniai prisijungiau prie Dog Camp komandos. Pasirinkau šitą darbą dėl man artimų vertybių ir požiūrio į gyvūną, dėl puikios komandos, kurios dalimi dabar esu ir aš.